Catering Hizmetleri

Genellikle düğün,nişan,sünnet,mevlid,cenaze, doğum günleri davetlerinde ve diğer organizasyonlarda yemek kısmını çözüme kavuşturmanın en iyi ve pratik yolu catering’tir.

Safir Catering olarak bünyemizde gıda mühendisi, gıda teknikeri ve şef aşçı bulundurmaktayız. Bu catering hizmeti sadece tabldot olarak görülmemelidir. Catering hizmeti çok ihtimam ve organizasyon gerektiren bir hizmettir.

Safir Catering olarak Gıda Sicil Sertifikası, Gıda Üretim Sertifikası, İSO belgeleri ve Helal Sertifikalarına bunların yanında Hijyen ilaçlama temizlik belgelerine de sahiptir.

Safir Catering olarak verdiğimiz ve vereceğimiz tüm hizmetlerimizin arkasındayız, memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.Safir Catering Servisleri, her türlü talebe cevap verebilecek kalite ve standarttaki yemek üretimini, lezzet ve hijyenden ödün vermeden, müşterilerinin kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir.

catering-hizmeti-safir-catering

Ev usulu yemeklerin lezzetini Safir Catering'de yaşayın

Safir Catering olarak verdiğimiz ve vereceğimiz tüm hizmetlerimizin arkasındayız, memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.