Yerinde Yemek Üretimi

Yerinde üretim hizmetinde yemek, kurumların kendi üretim alanlarında hazırlanarak servise sunulur. Üretim ortamında projelendirilme sonrası gerekli ekipmanların tedarikli, anlaşma dahilinde şirketimiz tarafından sağlanabilmektedir.

Kaliteli hammadde alımlarımızla birlikte profesyonel ve deneyimli kadromuzun ortaya çıkardığı yemekler üretildiği noktada servise sunulduğu için lezzet ve kalite kaybı olmamakta, sunum özelliği ön plana çıkmakta ve hizmetin kalitesi üst seviyeye ulaşmaktadır.

Yerinde üretim hizmeti için sağlığa uygunluk denetimi, belirli periyotlarda mikrobiyolojik analiz yapılması vb. hizmetler yine firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Kurulu bir mutfak düzeniniz varsa yada mutfak kurulumuna uygun yeterli alanınız varsa Safir Catering uzman ekibiyle size en iyi çözüm ortağı olacaktır. Yerinde üretim modeli size özel zengin menü seçenekleri sunar. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda menüde ve kullanılan malzemelerde değişiklik yapabilir, mutfağınızı ziyaret edebilirsiniz.

yerinde-yemek-uretimi-hizmeti-safir-catering

Ev usulu yemeklerin lezzetini Safir Catering'de yaşayın

Safir Catering olarak verdiğimiz ve vereceğimiz tüm hizmetlerimizin arkasındayız, memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.